Blogi

Võhandu 12/100

Uuuh, Võhandu maraton selleks aastaks kenasti minevikuks saanud. Oli suur rõõm olla esmakordselt toetustiimiks kahele paatkonnale kes kasutasid BUSH RAFT 490 paate. Olite vägevad ning saite suurepäraselt hakkama! Ja positiivne tagasiside aitab ka meil veelgi enam panustada.

Järgmise maratonini on napilt alla aasta, seega pakume head ja soodsat võimalust meie paatidega meeskonnatööd peensusteni lihvida. Võta meiega ühendust ja valmistume koos järgmise aasta Võhanduks.
Maratoni kohta leiad täpsustavat infot: VÕHANDU MARATON

Ja mis peamine: "Seiklus algab Sinust!"

Loe lisaks

Võhandule raftima!

Registreerisid end sõpradega Võhandu maratonile või plaanid seda teha ning otsid varustust?!
Meil on sulle lahendus!
Loe lisaks

Suvi on paadiseikluste aeg!

Head sõbrad! Parim aeg Eestimaa avastamiseks on kindlasti suvi. Meil on rõõm teatada, et kohale on jõudnud eritellimusel valmistatud kvaliteetsed raftingu paadid.  Soovid avastada Soomaa saladusi, ligipääsematuid rabasi, adrenaliini pakkuvaid kärestikke? Kui jah, siis võta kindlasti ühendust. Koostame just Sinu soovidele vastava seiklusmatka. Toome kohale kogu varustuse ja seame minekuvalmis, soovi korral tuleb kaasa ka kogenud instruktor. Peale matka lõppu hooldame ise varustuse ja pakime uuesti kokku. Sinule jääb sõiduelamus ja emotsioonirohke seiklus! Kui soovid aga täispaketti näiteks nädalavahetuseks, siis organiseerime ka selle! Täpsema info saamiseks võta meiega kindlasti ühendust: info@juuniorkompanii.ee
Loe lisaks

"Noored vabatahtlikud Eesti julgeoleku ja turvalisuse tagamisel" 

Algas projekt "Noored vabatahtlikud Eesti julgeoleku ja turvalisuse tagamisel". Projekti eesmärk on tõsta noorte kaasatust riigikaitse ja siseturvalisuse vabatahtlike võrgustikesse. Lisaks tutvustada õppimis ja karjäärivõimalusi, juhul kui nad soovivad siduda oma elu kaitseliidu, politsei, kaitseväe või päästeteenistusega. Projekti raames viiakse läbi mitmeid ekskursioone ja konverentse. Peakorraldaja on Kaitseministeeriumi programmi "Sinu Riigi Kaitse" meeskond koostöös MTÜ Juunior Kompanii-ga.

Koostööpartnerid: Kaitseliit, Politsei- ja Piirivalveamet, Päästeamet, Eesti Abipolitseinike Kogu, Päästeliit, MTÜ Eesti Naabrivalve ja Sisekaitseakadeemia. 

Projekti „Noored vabatahtlikud Eesti julgeoleku ja turvalisuse tagamisel“ rahastab Siseministeerium
Loe lisaks

Head Eesti Vabariigi 98. aastapäeva!

1919. aasta 24. veebruari tähistati Tallinnas, Peetri platsil, Eesti Vabariigi aastapäeva. Täna, aastal 2016, tähistame seda taas. Vabariigi aastapäev on riigi sünnipäev, iga Eestlase sünnipäev - tähistagem seda väärikalt olles teineteise kõrval. Ükski jõud ei suuda murda rahvast, kes hoiab kokku ja kõnnib sirge seljaga teineteise kõrval. Head Vabariigi aastapäeva. Elagu Eesti!
Loe lisaks

Ilmus kakskeelne raamat “LAIGULISED EDULOOD” 

Programmi SINU RIIGI KAITSE raames Kaitseministeeriumi toel ilmunud kakskeelse raamat „Laigulised edulood“ esitlus
toimus 30.01.2016 Tallinnas kohvikus Wabadus. Raamatu peakangelaste hulka kuulub ka MTÜ Juunior Kompanii juhatuse liige Anatoli Kravtšuk. Raamatu eesmärk on näidata noortele, läbi ohvitseride edulugude, kuidas raskustega hakkama saada ja sellega anda noortele julgust võidelda raskustega.
Loe lisaks

„Eesti julgeolek 2015: minu panus“

Osalesime täna riigikogus konverentsil „Eesti julgeolek 2015: minu panus“. Toimunud konverentsi korraldasid Eesti NATO Ühing, Kaitseliit, SA Unitas, korporatsioon Vironia, korporatsioon Amicitia, Sinu Riigi Kaitse, Kodanikukaitse MTÜ ja Rahvusvaheline Kaitseuuringute Keskus koos riigikogu riigikaitsekomisjoni, riigikantselei, haridus- ja teadusministeeriumi ning kaitseministeeriumiga.
Loe lisaks